shadow

ЦСЬКА не дозволив “Зеніту” оформити чемпіонське

Московський ЦСЬКА завдав поразки петербурзькому “Зеніту” в гостьовому матчі 18-го туру чемпіонату Росії (3:1). “Зеніту” досить було зіграти внічию, аби достроково оформити другий в російській історії титул. Проте армійці не дозволили їм це зробити, скоротивши до 6 очок відставання від “Зеніту”.

Slon.ru

Як треба писати чолобитні царям

Від яких банків чекати дефолта? Список

Теракт на ГЕС вигідний всім

Вже до 53-ої хвилини ЦСЬКА вів в рахунку (3:0), а єдиний гол пропустив вже в компенсований суддею час. У армійців відрізнилися Вагнер Лав (14 хвилина), Марк Гонсалес (34) і Сейду Думбія (53). Гол престижу у складі “Зеніту” провів італійський легіонер Алессандро Розіна.

Таким чином, “Зеніт” відклав святкування чемпіонського, як мінімум, до 14 листопада. Цього дня клуб з берегів Неви приймає на своєму полі невмотивований “Ростов”.