shadow

ЦСЬКА і “Зеніт” достроково вийшли в 1/16 фіналу Ліги Європи

Російські клуби “Зеніт” (Санкт-Петербург) і ЦСЬКА (Москва) достроково оформили вихід в 1/16 фіналу Ліги Європи. Обоє команди показують стовідсотковий результат в груповій стадії турніру, маючи в активі чотири перемоги в чотирьох проведених іграх.

Напередодні армійці Москви в рідних стінах узяли верх над італійським “Палермо” (3:1). У складі ЦСЬКА дубль оформив чеський легіонер Томаш Нецид, що уразив ворота суперника 50-ій і 54-ій хвилинах. Автором ще оного гола армійців став Кейсуке Хонда (47 хвилина).

Що стосується “Зеніту”, то він отримав перемогу в гостях над хорватським “Хайдуком” (3:2). Зенітовци, граючи полузрезервным складом, вже до 51-ої хвилини вели з рахунком 3:0. По разу відрізнилися Олексій Іонов (32 хвилина), Саболч Хусті (47) і Аллессандро Розіна (51). Далі команда Лучано Спаллетті зменшила звороти і пропустила два м’ячі, які, втім, не вплинули на результат матчу.

Таким чином, “Зеніт” і ЦСЬКА завчасно добули путівку весняну стадію розиграшу Ліги Європи.