shadow

Крупна перемога Туркменістану на Азіатських іграх по футболу

НОВИНИ В світі, 11 листопада – ІП “ТУРКМЕНінформ”.   Вчора в китайському Гуанчжоу прошли матчі другого круга ігор в групах А, В і З футбольного турніру 16-х Азіатських ігор (до 23 років), в яких на полі вийшли збірні Туркменістан – В’єтнам, Бахрейн, – Іран (група В), Киргизстан – Китай, Японія – Малайзія (група А), Південна Корея – Йорданія, Палестина – КНДР (група З).

Збірна Туркменістану в поєдинку з командою В’єтнаму зуміла провести 6 безмовних м’ячів у ворота суперників (Сердар Гельдиєв (17), Олександр Боліян (24, 73), Максим Білих (49), Арсланмурат Аманов (62, 83)) і лише на останніх хвилинах другого тайму в’єтнамці зуміли піти від “сухого” рахунку (Вье Нгуєн Трон Хоан (85) і Вье Нгуєн Ан Дук (87)) розгрому – 6 : 2.

Нагадаємо, що в першій зустрічі в групі (8 листопада) збірна Туркменістану поступилася Ірану (0 : 3), нинішня ж перемога дає їм непогані шанси поборотися за вихід в плей-офф, якщо в п’ятницю туркменські футболісти вдало зіграють з Бахрейном (поки лідер групової турнірної таблиці – Іран (6 очок), по 3 очки в Туркменістану і В’єтнаму, Бахрейн залишається в аусайдерах, не набравши ні 1 очка).

Результати інших зустрічей цього дня: Бахрейн – Іран (0 : 1), Киргизстан – Китай (1 : 2), Малайзія – Японія (0 : 2), Південна Корея – Йорданія (4 : 0), Палестина – КНДР (0 : 3).