shadow

«Кубок Півночі»

У Ухте відбувся відкритий традиційний турнір по пауерліфтингу «Кубок Півночі».

Важкоатлети змагалися цілий день і закінчили лише пізно увечері. За призові місця боролися більше 40 спортсменів з Ухти, Усинська, Сиктивкара, Вуктила, Інти, Воркути і Троїцко-Печорська. Силове триборство включало жим штанги лежачи, станову тягу і присед.

Першими на поміст вийшли дівчата. Максимальна вага, піднята представницею слабкої половини людства Катериною Братусь, склала 435 кг За підсумками змагань переможницею серед жінок визнана призерка чемпіонату Європи, майстер спорту, сыктывкарка Катерина Братусь. Друге і третє місця також завоювали сыктывкарки Стела Вавілова і Катерина Денісова.

Серед чоловіків у вагових категоріях 60 кг, 67,5 кг, 75 кг першими стали сыктывкарцы В’ячеслав Кулигин, Тарас Попов, Павло Гончаров; у ваговій категорії 56 кг 1 місце завоював ухтинец Степан Гончаров. У категорії 125 кг переможцем визнаний майстер спорту, ухтинец Ігор Стрекаловський.

Гостра боротьба розвернулася в абсолютній ваговій категорії між важкоатлетом Ігорем Стрекаловським (125 кг) і Тарасом Поповим (67,5). Не дивлячись на істотну перевагу у вазі Стрекаловському довелося поборотися за звання чемпіона. Ухтінський важкоатлет виступав другим і йшов по готових результатах свого суперника. Максимальна вага, піднятий Стрекаловським, перевершила вагу Попова на мінімальну кількість очок. Таким чином, чоловічий «Кубок Півночі» залишився в Ухте.

Всі призерки змагань нагороджені грошовими дарунками, кубками, медалями і грамотами, пише «